Novinky

16.5.2014
V reportáži na TV Nova si představíme principy Feng šuej (Feng shui), tradičního čínského učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Ukazuje nám, jak člověk může nejlépe žít v souladu s přírodními silami. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie Čchi. Takovým prostorem může být například byt, dům, pracoviště, zahrada nebo město. Celý článek


Kontakt
Moudrý Dům
Za Kačabkou 5,
Praha - Hostivař
Email: info@moudry-dum.cz

Tel: +420 608 246 615

VOLAT     +420 608 246 615

Moudrý dům

je pokorným místem, které se nemusí pyšnit velkými slovy neb zná své přednosti. U nás naleznete ztracenou rovnováhu, kterou všichni potřebujeme. Načerpáte zde chybějící energii, naleznete novou inspiraci pro svůj život a necháte odpočinout a hýčkat své tělo.

Moudrý dům Vás svou energií zve k sobě, nabízí péči dle vlastních přání, klid, rovnováhu a vyjímečné zážitky. Veškeré prostory jsou realizovány v souladu se zásadami Feng Shui.

 
“Místo, kde načerpáte novou energii, naleznete inspiraci pro svůj život a necháte odpočinout a hýčkat své tělo i mysl.”

 

Meditace

Feng Shui

je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Takovým prostorem může být například byt, dům, pracoviště, zahrada nebo město.

Feng-šuej má dvě hlavní školy: školu formy a školu kompasu. Pracuje mimo jiné s polaritou jinu a jangu a s tzv. pěti elementy (voda, země, dřevo, oheň, kov) a snaží se mezi nimi nastolit harmonii prostřednictvím barev, tvarů, materiálů, vůní i zvuku. Jedním z pilířů této nauky je i čínská astrologie.

Programy studia

Relaxace a krása

MOUDRÝ DŮM je místem kde se setkává relaxace a moudrost. Výsledkem se stává krása a harmonie těla i duše.

Probuďte v sobě krásu a načerpejte novou energii pro své tělo i duši.

Zastavit se můžete i na vzdělávací semináře o tradičním čínském učení feng shui a další zajímavá témata.

Můžete také využít služeb našeho maséra, osobního trenéra, či výživové poradkyně.

Meditace

Předváděcí akce INTERSPAR

Na naší nedávné akci v OC INTERSPAR v Praze 10 - Hostivaři měli někteří zájemci možnost si bezplatně vyzkoušet např. indickou masáž hlavy.